proPARKIET świadczy usługi remontowo budowlane głównie w zakresie profesjonalnego posadzkarstwa i wykończenia tynków wewnętrznych. Wykonujemy wszelkiego rodzaju posadzki drewniane, drewnopodobne i drewnopochodne, montujemy wszelkiego rodzaju listwy wykończeniowe i ozdobne. Zajmujemy się wykończeniem tynków tradycyjnych oraz kartonowo-gipsowych.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów rozszerzyliśmy swój pakiet usług o kompleksowe wykończenie mieszkań i budynków jednorodzinnych. Oferujemy wykończenie mieszkania/budynku przejmując obiekt w stanie surowym zamkniętym. Zajmujemy się organizacją całego przedsięwzięcia w skład którego wchodzą wszystkie instalacje z osprzętem i urządzeniami, tynki, elewacje, schody i posadzki, wykończenia łazienek, biały montaż. Proponujemy wygodne rozwiązania domowej automatyki w oparciu o instalację elektryczną i alarmową. Wdrażamy takie pomysły jak zdalne sterowanie bramami wjazdowymi, roletami, uzbrajanie alarmu czy tez inne funkcje przy wykorzystaniu jednej jednostki pilota bądź telefonu czy smartofonu. Zabezpieczenia przeciwzalaniowe z automatycznym zamknięciem wody, czujki dymu i czadu z powiadomieniami i monitoringiem. To tylko przykładowe rozwiązania bo jesteśmy w stanie zrealizować w zasadzie prawie każdy pomysł na zautomatyzowanie, zaprogramowanie pożądanej funkcji. Jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia oraz możliwości techniczne dostępnych na rynku produktów "SATEL" na których to bazujemy. Jest to alternatywa dla bardzo drogich rozwiązań instalacji inteligentnych w systemach KNX z którymi ta instalacja może również współpracować. Więcej przykładowych rozwiązań i pomysłów można odnaleźć na stronie producenta "SATEL"

Instalacje hydrauliczne a w szczególności instalacje centralnego ogrzewania realizujemy bazując na produktach firmy "KLIMOSZ" z którą współpracujemy od 2007 roku. Jesteśmy instalatorem i serwisem kotłów marki "KLIMOSZ" a wykonane i uruchomione przez nas kotłownie są pod naszą opieką całodobową. Zaawansowane sterowanie w tych kotłach pozwala na zrealizowanie dwóch niezależnych obiegów grzewczych z dwoma termostatami i dwoma siłownikami co znajduje zastosowanie w przypadku podziału na strefy ogrzewania podłogowego i grzejnikowego. Kompaktowe sterowanie dwoma obiegami, programowanie przygotowania CWU i cyrkulacji, sterowanie grzejnikami kanałowymi to tylko część zalet tych urządzeń pozwalających na wygodne i oszczędne rozwiązania. Więcej szczegółów  można znaleźć na stronie "KLIMOSZ"

Aranżujemy i modernizujemy wnętrze poprzez zmianę położenia ścian działowych, dobór posadzki i jej wzór, kolor ścian itp. Montujemy okna i ościerza. Na życzenie klienta montujemy osprzęt i inne elementy wykończenia wnętrza, myjemy okna i ustawiamy meble.

Współpracujemy z hurtowniami i sklepami materiałów budowlanych oraz z producentami parkietów. Na życzenie dostarczamy wszystkie niezbędne materiały budowlane na wykonanie usługi.

Służymy wszelką fachową radą i opinią w zakresie wykonywanych prac i wykorzystywanych do tego celu materiałów. Naszą najlepszą wizytówką są wykonane zlecenia oraz usatysfakcjonowani i zadowoleni klienci.